muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyWaldorf: Kyra dostala nový firmware v1.78

12.5.2020 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Značka Waldorf uvolnila nový firmware pro svůj unikátní virtuálně analogový FPGA syntezátor Kyra. Co je tedy nového? Upraveno je přehrávání a MIDI přenos arpeggiatoru u vysokých tónů, opraven byl problém, kdy signál z arpeggiatoru mohl být stále vysílán do externích zařízení i problém, kdy LFO v anti nebo kvadraturní fázi startoval v náhodné době. Přidán byl nový „range“ parametr do LFO 2 (rate až 51,2 Hz v kocích po 0,4 Hz), možnost upravit fázi LFO1 a LFO2 v rozsahu 0 až 180°. Dále možnost upravit „velocity“ v rozsahu od 0 do 127 (plná rychlost). K nastavení měřítka lze nyní použít knob Amp EG Decay v režimu Shift. Přidán byl i blokovací režim pro arpeggiator (v režimu „latch“ budou hrát noty nepřetržitě, dokud nebude zahraný nový akord nebo dokud nebude arpeggiator zastaven). Spuštění zkratkou Shift + Arp enable. Snížena byla defaultní hranice Dual Detune z 64 na 20 a z důvodu nevyužitelnosti výrobce odstranil funkci „bass delay“.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Waldorf-Kyra-dostala-novy-firmware-v178~12~kveten~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.