přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraW-Music Distribution: RockCare Fret Rocker

1.11.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
RockCare Fret Rock je nástrojem nejen pro kontrolu stejné výšky pražců na hmatníku, jedná se také o univerzální měřící pomůcku pro seřízení strunných nástrojů. Díky jednoduchému tvaru s 5 hranami je Fret Rocker možné použít pro kontrolu pražců na nástrojích s dlouhou menzurou (jako je elektrická baskytara) i například na sopránovém ukulele. Stačí pouze přiložit jeden z precizně zarovnaných okrajů přes tři pražce nástroje. Pokud Fret Rocker doléhá na tyto pražce rovnoměrně, pak mají stejnou výšku. Pokud se kývá z jedné strany na druhou, pak je to známka toho, že prostřední pražec je příliš vysoko. Tímto jednoduchým způsobem můžete snadno identifikovat pražce, které nemají správnou výšku a které vyžadují další seřízení.
Kromě uvedené funkce je Fret Rocker vybaven několika měřícími stupnicemi v palcích i milimetrech. Tato měřítka lze použít pro kontrolu a nastavení výšky strun, rozteče strun, k seřízení krku, či výšky snímače nebo sedlového pražce. Všechny tyto uvedené prvky dělají z Fret Rocker všestranného pomocníka, který by neměl chybět v žádné dílně nebo mezi základním nářadím každého hudebníka, který hraje na strunný nástroj!

Pro podrobnější informace o značce RockCare navštivte:
http://www.w-distribution.de

W-Music Distribution: RockCare Fret Rocker


W-Music Distribution: RockCare Fret Rocker


W-Music Distribution: RockCare Fret Rocker

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/WMusic-Distribution-RockCare-Fret-Rocker~01~listopad~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.