přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeW-Music Distribution: Nová řada pedlaboradů RockBoard

24.12.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
V lednu 2018, na mezinárodním hudebním veletrhu NAMM Show, v kalifornském Anaheimu představíme zcela novou řadu pedalboardů RockBoard, a to včetně nového příslušenství. Pedalboardy RockBoard byly pro uvedení v roce 2018 zcela nově navrženy. Základním východiskem bylo nabídnout uživatelům lehký, avšak pevný a kompaktní pedalboard, který umožní použití nejrůznějších efektových pedálů, a také nabídne montážní řešení pro umístění napájecích zdrojů v jeho jedinečné hliníkové konstrukci. Pedalboardy jsou vyrobeny z jednoho kusu ohýbaného a za studena válcovaného plátu hliníku. Tento design je prost svařovaných spojů a díky tomu je povrch boardu zcela čistý a poskytuje hráči více místa pro jeho efekty. Vertikálně orientované žebrování ve tvaru U propůjčuje pedalboardu dodatečnou stabilitu i bez navýšení celkové hmotnosti. Nové pedalboardy RockBoard se nikdy nezohýbají ani nezkroutí. Jejich inovativní design se „sloty“ navíc pracuje skvěle jak se standardním způsobem uchycení pedálů, tak s montážním řešením RockBoard Quick Mount (prodáváno zvlášť). Perforace (sloty) pedalboardu také umožní snadno ukrýt kabely takříkajíc pod povrchem. Pod nosnou desku pedalboardu lze umístit také napájecí zdroj. Jako možnost se nabízí také použití samostatně prodávané lišty pro napájecí zdroj RockBoard TheTray. Všechny modely nové řady RockBoard 2018 Series (kromě modelu Duo 2.1) jsou také kompatibilní s jednotkou RockBoard Module.

W-Music Distribution: Nová řada pedlaboradů RockBoard


W-Music Distribution: Nová řada pedlaboradů RockBoard


Psáno pro: časopis Muzikus 2018/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/WMusic-Distribution-Nova-rada-pedlaboradu-RockBoard~24~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.