muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeWASHBURN

31.8.2002 | Autor: Audiopolis/Guitarpolis | sekce: pro muzikanty novinky
Redukce cen
Americká firma Washburn tentokrát přináší novinky v oblasti cenové. Jedná se o podstatnou redukci cen (o cca 30%) základních elektrických modelů - BT2 a BT4. Nástroje jsou vyráběny ve firemním závodě v Asii, aby bylo možno dodržet co nejnižší cenu (nikoliv však kvalitu). Oba modely, které se dodávají v několika barevných odstínech, jsou konfigurovány a vyrobeny "klasickým způsobem" - tělo z olšového masivu, přišroubovaný krk je z javoru s palisandrovým hmatníkem a s hlavou "nadstandardně" zakloněnou dozadu a osazenou luxusní ladící mechanikou Grower.
BT2 má dva humbuckingy, třípólový přepínač, hlasitost, tónovou clonu a kobylku typu Tune-O-Matic, BT4 je osazena dvěma singly a humbuckingem u kobylky, která je součástí plovoucího vibráta ve stylu Fender/Fulcrum. Kytara má 5pólový přepínač, hlasitost a tónovou clonu.
Doporučená cena pro oba typy je USD 339 (bez daně). V současnosti jsou na našem trhu tyto nástroje prodávány za pouhých 7950 Kč (včetně DPH). .

Psáno pro: časopis Muzikus 2002/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/WASHBURN~31~srpen~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.