muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraTraveler Guitar: Camper CS–10 a nové nástroje řady Pro

15.5.2019 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Nová akustická kytara Camper CS–10 od předního výrobce cestovních kytar – firmy Traveler Guitar – není, jak by mohl název napovídat, určena pouze pro kempující muzikanty, ale pro všechny hráče, kteří jsou takříkajíc „v pohybu“. Další novinkou letošního léta jsou dvě verze cestovních kytar řady Pro – Standard Matte Black a Mod-X Vintage White. Camper CS–10 je prvním modelem zcela nové řady Camper. Jedná se o akustickou cestovní kytaru s kratší, ale jinak zcela „dospělou“ menzurou a s výřezem pro hru ve vyšších polohách. Vrchní deska CS–10 je vyrobena z jednoho kusu tzv. Engelmannova smrku. Vyznačuje se skvělou responsivitou a výraznějším podáním vyšších středů. Zakřivená záda jsou vyrobena ze dřeviny Okoumé, která zní stejně bohatě a stejně jemně jako mahagon. Boky a záda jsou vyrobeny z dýhového dřeva. Lepený krk je ze dřeva Nato. Tento vysoce kvalitní cestovní nástroj je osazen strunami D’Addario EJ–26.

Pro podrobnější informace prosím navštivte:
https://travelerguitar.com
http://www.w-distribution.de

Traveler Guitar Camper CS–10


Traveler Guitar Pro Series Standard Matte Black


Traveler Guitar Pro Series Mod-X Vintage White

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Traveler-Guitar-Camper-CS10-a-nove-nastroje-rady-Pro~15~kveten~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.