přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraTakamine - LTD 2002

28.4.2002 | Autor: Alexim | sekce: pro muzikanty novinky
Japonská firma Takamine, výrobce známých ozvučených kytar, věrna svým tradicím připravila pro své zákazníky opět tzv. LTD model pro rok 2002. Tento model je opravdu vyráběn jen v daném roce a v omezeném množství, odtud tedy Limited.
Již v minulém roce se firma dohodla se společností The Cousteau Society na podpoře projektu ochrany mořských živočichů. Část zisku z prodeje LTD 2001 a nyní LTD 2002 je věnována tomuto projektu. LTD 2001 je vyzdobena motivy moře a delfínů na hmatníku i na rozetě. Letošní LTD 2002 se liší tvarem těla, kterým je dreadnought cutaway, a motivy, tentokrát velryb. Přední deska je masivní smrk sitka, krk mahagon, zadní deska palisandr, boky palisandr, hmatník eben s abalonovými motivy velryb, kobylka eben, logo na hlavě abalon, mechaniky chrom a perleť, snímač Palathetic, elektronika buď CT-4B Preamp, nebo M-1 Preamp. Rozhodně ne však jen sběratelský kousek.

Psáno pro: časopis Muzikus 2002/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Takamine-LTD-2002~28~duben~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.