přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSource Audio: One Series Ventris Dual Reverb

24.11.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Tento vysoce inteligentní efektový pedál se vyznačuje dvěma zcela nezávislými reverbovými procesory, tedy vlastně dvěma reverbovými pedály zapouzdřenými v jednom jediném šasi. Procesing pedálu Ventris Dual Reverb odlišuje tento model od jeho předchůdců a zároveň reprezentuje pokročilou inovaci v oblasti zvukové kvality i funkcionality. Ventris Reverb nabízí výjimečně prostorové zvuky, od krásných a přirozených dozvuků, až po strašidelné a méně přirozené zvuky. Tento model zaměstnává 12 reverbových modulů, tuto nabídku lze ovšem rozšířit pomocí mobilní aplikace Neuro App či softwarového nástroje Neuro Desktop Editor. Ventris se také vyznačuje velkým počtem funkcí, mezi nimiž jsou i některé zcela nové. Například díky funkci páčkového přepínače A+B je možné snadno volit mezi jedním a druhým signálovým procesorem, a nebo pracovat se dvěma reverby současně a vytvářet mimořádné duální efekty.
Stereo vstupy a výstupy dávají hráči možnost vytvářet široký stereo obraz a výrazně ambientní zvuk. Nožní přepínač OPTION nabízí různé kontrolní funkce, včetně například procházení mezi presety, přepínání mezi reverbem A a B, spouštění funkce Hold, či tapování tempa. Ventris se dále vyznačuje 8 uživatelskými presety, které jsou dostupné přímo na pedálu, plnou MIDI funkcionalitou (která rozšiřuje počet presetů na 128), ovládáním efektu pomocí expression pedálu, přepínáním presetů pomocí externího přepínačů apod. Ventris je kompatibilní se softwarovými nástroji Neuro Desktop Editor a Mobile App. Připojením Ventris Dual Reverb k jednomu z těchto Neuro editorů se dostanete k široké paletě podrobných parametrů a dalších typů reverbu. Takto upravené zvuky lze snadno importovat zpět do pedálu Ventris pod jeden z jeho uživatelských presetů, případně pod jednu ze 128 MIDI pozic.
www.sourceaudio.net

Source Audio: One Series Ventris Dual Reverb


Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Source-Audio-One-Series-Ventris-Dual-Reverb~24~listopad~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.