muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSource Audio One Series: Spectrum Intelligent Filter

14.8.2019 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Efektový pedál s názvem Source Audio SA 248 Spectrum Intelligent Filter je tím nejvýkonnějším stereo filtračním efektem, který byl kdy vyroben. Tento model staví na téměř patnáctiletém know-how v oblasti technologie efektových filtrů a jedná se o vrchol mezi nejlepšími zvuky obálek od firmy Source Audio a zároveň nejlepší možné řešení, jak tyto zvuky dostat do jakékoliv aparatury či efektové sestavy. Spectrum nepracuje pouze s filtry obálek, které jsou inspirovány těmi nejvyhledávanějšími efekty na trhu. Nabízí rovněž efekty oktáveru a zkreslení, čímž ze sebe dělá chytře provedenou a soběstačnou „mašinku“ pro jam/funk. Bez ohledu na to, zda se chcete jednoduše připojit k jednomu ze šesti pečlivě připravených továrních zvuků, procházet stále rostoucí knihovnu Neuro Library se zvuky od výrobce či dalších uživatelů pedálu Spectrum, a nebo použít editační nástroje Neuro pro pokročilou úpravu a tvorbu presetů, tento pedál – bez ohledu na to, zda jste kytarista nebo basista – vaše potřeby nepochybně uspokojí. Spectrum Intelligent Filter pracuje s několika způsoby ukládání a vyvolávání presestů. Pro přímočaré použití stačí za pomocí páčkového přepínače pouze vybrat jeden ze šesti vestavěných efektů.

Video ukázky:
https://www.youtube.com/watch?v=WgcwDiPQPfw
https://www.youtube.com/watch?v=oeiBtFzaHfI

Podrobnější informace naleznete na:
https://www.sourceaudio.net
http://www.w-distribution.de

Source Audio One Series: Spectrum Intelligent Filter

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Source-Audio-One-Series-Spectrum-Intelligent-Filter~14~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.