přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSeymour Duncan: Thrash Factor Dave Mustaine

27.02. | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Humbucker s názvem Dave Mustaine Signature Thrash Factor vytváří jedinečný zvuk Davova oblíbeného snímače typu JB, se kterým nahrál některá ze svých ikonických alb. Za účelem znovuvytvoření zvuku i feelingu jeho oblíbeného JB snímače firma Seymour Duncan velmi úzce spolupracovala přímo s Davem. Během této spolupráce nakonec došlo ke změně v procesu navíjení tak, aby bylo dosaženo zvuku, který ve srovnání se standardním JB propůjčuje modelu Thrash Factor ještě pevnější odezvu v basech, mírně zdůrazněné středy a agresívnější výšky. Tento typ snímače bude k dostání od poloviny března, a sice jako kobylková verze a verze Trembucker, stejně jako sadě snímačů (složené z krkového modelu SH–1n 59 a kobylkového Dave Mustaine Thrash Factor Signature Bridge Humbucker).

Video ukázky:
www.youtube.com/watch?v=o53-RLh9Z2Y

Pro více informací navštivte:
www.seymourduncan.com
www.w-distribution.de

Seymour Duncan: Thrash Factor Dave Mustaine


Seymour Duncan: Thrash Factor Dave Mustaine

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Seymour-Duncan-Thrash-Factor-Dave-Mustaine~27~unor~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.