přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSeymour Duncan: Nové kytarové snímače pro rok 2017

19.5.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
„Snímačový guru“ – společnost Seymour Duncan – uvádí dvě nové série kytarových snímačů: řadu Duality Humbuckers a také dlouho očekávaný návrat humbuckerů Mark Holcomb Signature Alpha & Omega. Konstrukce humbuckerů řady Duality dle slov výrobce přináší revoluci v designu snímačů tím, že kombinuje zvukový charakter pasivních snímačů s aktivní dynamikou. Model Duality hráči současně nabízí silný projev ve středovém pásmu, důrazné a dobře artikulované basy, a také „trojrozměrné“ podání výšek. Díky vysoké popularitě a žádanosti společnost Seymour Duncan znovu nabízí také signované humbuckery Marka Holocomba s názvem Alpha & Omega. Progresivně metaloví virtuózové skupiny Periphery jsou známí díky svým technicky složitým rytmům a preciznímu zvuku – zvuku, který vyžaduje snímače se správnou mírou výstupní úrovně a srozumitelnosti, bez ohledu na to, zda hraje pouze kytara nebo kompletní mix všech nástrojů. Snímače Alpha a Omega byly vytvořeny tak, aby dosáhly úrovně preciznosti a univerzality.
Pro více informací prosím navštivte:
www.seymourduncan.com
www.w-distribution.de

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Seymour-Duncan-Nove-kytarove-snimace-pro-rok-2017~19~kveten~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.