přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSeymour Duncan: Andromeda Delay

18.4.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Efektový pedál Andromeda Dynamic Delay je plně programovatelný digitální delay (stereo i mono), kombinující klasické zvuky s jedinečným dynamickým ovládáním a inspirující muzikálností. Tento pedál je ztělesněním nového přístupu k tradičnímu digitálnímu delay efektu a dle slov výrobce se jedná spíše o „nástroj jako takový“, než o „pouhý“ zvukový efekt. Andromeda se vyznačuje hřejivým a až hypnotickým
opakováním signálu, a také bezkonkurenčním ovládáním, již jednou řečenou muzikálností a dynamickou interakcí. To, co dělá z efektu Andromeda opravdu výjimečný pedál, to je funkce nazvaná Dynamic Expression. Hráči umožňuje ovládat reakci pedálu v reálném čase za pomocí intenzity úderu trsátka do strun. To znamená, že svou hrou můžete ovládat hned několik parametrů (Mix, Modulation a Saturation). Tento pedál je vyráběn v USA a dostupný bude od konce května 2017.

Seymour Duncan: Andromeda Delay


Seymour Duncan: Andromeda Delay

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Seymour-Duncan-Andromeda-Delay~18~duben~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.