muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástroje STEINBERG

31.7.2002 | Autor: Mediaport | sekce: pro muzikanty novinky
Virtual Guitarist
Nový VSTplug-in firem Steinberg a Wizoo se objevil na našem trhu v těsném závěsu za svým "starším bratrem", The Grand - VST Piano.
Virtual Guitarist hraje přes MIDI a slouží k vytváření kytarových zvuků a sekvencí, včetně všech známých stylů, a generuje perfektně harmonizované kytarové rify. V podstatě zde najdete vlastně 2 VST nástroje - akustický a elektrofonický; oba jsou stylově autentické a mají intuitivní uživatelský interface. K dispozici je 20 různých virtuálních hráčů s různými kytarami, zvuky a frázováním, každý z nich nabízí ještě 8 variací, přizpůsobitelných v reálném čase. Zastoupeny jsou všechny populární kytarové zvuky a styly: španělská a havajská kytara, Wah, Stratocaster, sóla i akordy.... až po heavy metal. Uživatel si může stanovit charakteristiky hraní (obraty akordů, dynamika, frázování, synkopovaný rytmus, dlouhé akordy), nebo použít některý z řady efektů (stereo báze, zdvojení stopy), cut/enhancer - akustický, volba snímače/EQ - elektrofonický.
Virtual Guitarist lze použít na všech Cubase, Nuendo a VST - kompatibilních systémech, určeno pro PC/Windows i Mac.

Psáno pro: časopis Muzikus 2002/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/STEINBERG~31~cervenec~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.