přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeSHURE - WB98 H/C

30.12.2002 | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty novinky
Máme dobrou zprávu pro rtuťovité saxofonisty či trombonisty - počet vámi pokácených mikrofonních stojanů a velkých z objímek vyražených mikrofonů lze celkem snadno a výrazně zredukovat. I bubeníci mají menší "šanci" trefit mikrofon místo bubnu, protože tyto mikrofony se k naťuknutí vnucují méně než klasické bambule. Nový model mikrofonu WB98 H/C konstrukčně vychází z malého nástrojového mikrofonu BETA 98H/C. Mikrofon je určen pro bezdrátové mikrofonní systémy Shure, kde taky ani nevadí absence kabelového předzesilovače "in-line". Jako příslušenství je ale k dodání i bateriový předzesilovač typu RPM626.
Mikrofon má nízký vlastní šum. Jeho zvuková barva je dělaná pro otevřený a přirozený zvuk. Uchycení jeho snímacího mechanismu husím krčkem je odolné proti snímání otřesů jeho podložky, krček je navíc otočný, takže jej lze snadno natočit kamkoliv. Pokud vám nebudou stačit dva molitanové wind-screeny, můžete si v pohodě dokoupit další.
Více na www.shure.comPsáno pro: časopis Muzikus 2002/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/SHURE-WB98-HC~30~prosinec~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.