přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeRockBoard: Propojovací konektory dostupné také v černé barvě

19.5.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Oboustranné jackové konektory pro propojení dvou efektových pedálů nejsou v zásadě ničím novým. To, co dělá konektory RockBoard výjimečným, je jejich 10mm délka. Ještě nikdy před tím nebylo možné přisunout efektové pedály tak blízko k sobě. Nikdy před tím nebylo možné v pedalboardu ušetřit tolik místa. Konektory Rockboard, které jsou dost možná nejkratšími propojovacími konektory na světě, nejsou pouze praktické, ale vyznačují se také vysokou kvalitou a skvělou cenou. Konektory RockBoard pro propojení efektových pedálů jsou k dispozici ve třech různých verzích – ve všech případech s využitím mono konektorů jack 6,3 mm. Všechny tři varianty byly dosud k dispozici v niklové nebo zlaté povrchové úpravě. Od konce května 2017 jsou nabízeny také v černé barvě.

RockBoard: Propojovací konektory dostupné také v černé barvě


RockBoard: Propojovací konektory dostupné také v černé barvě

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/RockBoard-Propojovaci-konektory-dostupne-take-v-cerne-barve~19~kveten~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.