muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeRockBoard: GOLD Series Flat Looper/Switcher

10.7.2019 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Propojovací kabely s označením RockBoard GOLD Series Flat Looper/Switcher Connector Cables vycházejí z konceptu našich kabelů typu Flat Looper/Switcher Connector Cables. Toto provedení pak povyšují do řady vysoce kvalitních propojovacích kabelů GOLD Series Flatch Patch. Tyto kabely jsou navrženy s velmi plochým profilem tak, aby optimálním způsobem uspořily co nejvíce místa v pedalboardu. K tomuto účelu slouží zejména extra tenké zahnuté konektory a kompaktní rovné konektory, které jsou přizpůsobeny pro použití s loopery a přepínači. Štíhlé obdélníkové tělo vodiče efektivním způsobem chrání kabel před zamotáním či zalomením. Kontakty a šasi konektorů jsou pozlacené. Kabely využívají dvojité stínění z bezkyslíkaté mědi a hliníkové fólie. Tyto vrstvy chrání flexibilní měděné vodící jádro před vysoko i nízkofrekvenčním rušením. Kabely GOLD Series Flat Looper/Switcher Cables garantují tu nejlepší kvalitu signálu a udržují zapojení vašich efektů uspořádané a přehledné.

Podrobnější informace naleznete na:
https://www.rockboard.de/en/Home.html
http://www.w-distribution.de

RockBoard: GOLD Series Flat Looper/Switcher

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/RockBoard-GOLD-Series-Flat-LooperSwitcher~10~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.