přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeRockBoard: Effects Pedal Bags

15.5.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Není pochyb o tom, že na trhu najdeme velké množství multi-efektových pedálů, modelací zesilovačů, looperů, přepínačů, zpěvových efektů a dalších podlahových pedálů od nejrůznějších světově proslulých výrobců. Je ovšem také pravdou, že jen zřídka kdy nabízejí tito výrobci ke svým pedálům také ochranná pouzdra! Zcela nová řada pouzder pro efektové pedály RockBoard Effects Pedal Bags nabízí ochranná pouzdra téměř pro všechny typy podlahových efektů na trhu – od multi-efektů, modelerů a looperů, až po přepínače nebo hlasové efekty. Pouzdra RockBoard Effects Pedal Bags poskytují bezpečnou ochranu, jsou robustní, praktická, stylová, splňují požadavky profesionálů a jsou také cenově dostupná. K dostání je hned 14 různých pouzder RockBoard Effects Pedal Bags, která jsou vhodná pro více než 130 různých podlahových efektů. Jedná se vskutku o dobrý výběr!
Pouzdra RockBoard Effects Pedal Bags jsou vyrobena z robustního a vodě odolného povrchového materiálu RokTex (v černém provedení). Mezi další komponenty patří 10 mm silné polstrování, 2cestný zip (šířka 8 mm), odpojitelný, nastavitelný a polstrovaný popruh na rameno (šířka 35 mm), polstrované ruční madlo, přední kapsa na kabely a příslušenství, vnitřní kapsa na příslušenství, vyztužené dno (pomocí PVC) a kovové nožky.

Podrobnější informace naleznete na:
www.rockboard.de/en/Home.html
shop.warwick.de

RockBoard: Effects Pedal Bags


RockBoard: Effects Pedal Bags


RockBoard: Effects Pedal Bags


RockBoard: Effects Pedal Bags


RockBoard: Effects Pedal Bags


RockBoard: Effects Pedal Bags


RockBoard: Effects Pedal Bags


Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/RockBoard-Effects-Pedal-Bags~15~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.