přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraRockBag Genuine Handmade Leather Bag - kytarový gigbag

25.04. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty novinky

RockBag Genuine Handmade Leather Bag - kytarový gigbag


Novinkou firmy RockBag patřící je velmi imageový gigbag nazvaný jednoduše „Originální ručně vyráběná kožená taška“. Nemám možnost gigbag aktivně používat delší dobu, takže nemohu říct, co všechno vydrželo, a co všechno se zničilo, ale mohu se s vámi podělit alespoň o své dojmy z prvního ohledání a krátkodobého využívání. Gigbag je určen primárně pro běžné typy elektrických kytar jako Strat, Tele, Les Paul, SGéčko Superstrat atd. Už na první pohled a dotek je vidět, že je futrál opravdu poctivě a pečlivě ušitý z kvalitních materiálů. V „manuálu“ najdeme, že byla použitá vybraná buvolí kůže. Nejsem v tomto bohužel odborník, ale kůže mi přijde opravdu kvalitní a mohla by něco vydržet. Pro mne škoda, že nedělají i verzi v hnědé barvě, která dle mého časem dostává daleko hezčí patinu než zde použitá černá. Celkový, řekněme rockově laděný, design futrálu dodávají silné chromové konce všech zipů, nýtů na madla a výraznou bílou nití obšité spoje. Poctivá kůže se samozřejmě projevila i na váze. Gigbag váží bohužel pět a půl kila. Pokud v tom budete nosit poctivého Les Paula, budete mít na zádech, myslím, pěkně naloženo.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/RockBag-Genuine-Handmade-Leather-Bag-kytarovy-gigbag~25~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.