muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukRØDE Microphones: Wireless GO a Lavalier GO v bílém provedení a praktické příslušenství Interview GO a MagClip GO

13.05. | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Celosvětový úspěch bezdrátových setů RØDE Wireless GO s sebou přinesl i celou řadu zajímavých podnětů, jak sadu ještě více přizpůsobit potřebám samotných tvůrců. A to nejen s ohledem na funkce, ale i na design. RØDE proto představilo hned čtveřici novinek, které vycházejí těmto požadavkům vstříc. První dvojicí novinek jsou bílá provedení bezdrátového setu Wireless GO a klopového mikrofonu Lavalier GO, které v mnohých případech jistě lépe zapadnou do natáčeného prostředí. Druhou dvojici pak tvoří praktické příslušenství pro ještě širší využití tohoto setu. Interview GO je jednoduchý adaptér, pomocí kterého změníte bezdrátový vysílač ze setu Wireless GO na kompaktní ruční interview mikrofon, MagClip GO, neboli magnetický systém, naopak umožňuje snadné přichycení a umístění bezdrátového vysílače ze setu Wireless GO na nebo pod oblečení.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/RDE-Microphones-Wireless-GO-a-Lavalier-GO-v-bilem-provedeni-a-prakticke-prislusenstvi-Interview-GO-a-MagClip-GO~08~duben~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.