muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýPSI Audio a ZAOR přicházejí na český a slovenský trh pod křídly společnosti DISK Multimedia, s.r.o.

15.11.2019 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Komplexní nabídka služeb a produktů společnosti DISK Multimedia, s.r.o. pro oblast zpracování zvuku se nově rozrostla o dvojici prestižních značek. Na český a slovenský trh tak nově vstupují značky PSI Audio a ZAOR.

PSI Audio
Nejmodernější, plně analogová technologie, patentované inovace a pověstná švýcarská preciznost jsou nejen poznávacím znakem PSI Audio ale především zárukou pro věrný studiový zvuk. Vedle velmi inovativních, plně analogových monitorů a subowooferů jsou nepřehlédnutelnou položkou v nabídce výrobků PSI Audio také aktivní basové absorbéry (basové pasti) AVAA, které jsou až 25x účinnější než klasické akustické basové pasti. AVAA pracuje na principu ovlivnění fyzikálních vlastností (akustický odpor) vzduchu kolem absorbéru a tím eliminaci přenosu nízkých frekvencí.

Více na https://www.psiaudio.swiss/

PSI AudioZAOR Furniture
ZAOR je kombinací italského designu, přesnosti výrobců klavírů a německého inženýrství, jejichž cílem je vytvářet dokonalé studiové prostředí, které tvůrce nebude rozptylovat, ale naopak povznášet. Nabídka ZAOR zahrnuje vkusně řešené a prostorné stoly obsahující 19“ rackové stojany, zásuvky pro klaviatury a jiný hardware, oddělené policové stupně pro umístění reproboxů a obrazovek, dále také integrované absorpční panely eliminující vibrace a parazitní kmitočty nebo elegantně skryté kabelové trasy. Zkrátka vše pěkně pohromadě pro efektivní workflow ve velkých profesionálních až po malá domácí studia.

Více na https://zaorstudiofurniture.com/

ZAOR Furniture

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/PSI-Audio-a-ZAOR-Prichazeji-na-cesky-a-slovensky-trh-pod-kridly-spolecnosti-DISK-Multimedia-sro~13~listopad~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.