muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeNumark: Mixtrack Pro FX a Mixtrack Platinum FX

12.05. | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Americký výrobce inovací pro DJe představil dvojici nových konzolí: Mixtrack Pro FX a Mixtrack Platinum FX. Obě novinky přináší vylepšený profi layout (upustilo se od zrcadlených decků), kompletní efektovou jednotku v mixovací části se šesti efekty a efektovými pákami (důvěrně známou uživatelům mixpultu Numark Scratch), velké kapacitní jogy s bezkonkurenčním průměrem 6" (15,2 cm), dlouhé 100mm pitch fadery pro přesné nastavení rychlosti nebo nová tlačítka pro Auto Loop. Mixtrack Platinum FX pak oproti verzi Pro FX nabízí navíc integrované barevné displeje uprostřed obou jogů a podporu až pro 4kanálový mixing. Serato DJ Lite je po registraci součástí obou kontrolerů, stejně jako tříměsíční subscibe pro online službu Tidal nebo zvukové knihovny od Prime Loops.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Numark-Mixtrack-Pro-FX-a-Mixtrack-Platinum-FX~12~kveten~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.