přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukNeumann - M150 Tube, Solution-D

25.2.2002 | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty novinky
M150 Tube
Čím dál větší oblibu ve studiovém prostředí sklízejí elektronkové kondenzátorové mikrofony. Novinkou je typ M150 Tube, který navazuje na předchozí M147 Tube, o kterém tu bylo psáno zrovna před rokem, a M149 Tube. Další návaznosti lze nalézat až v 50. letech proběhnuvšího století, protože konstruktéři navíc ještě navázali na legendární Neumannův mikrofon M50. Mikrofon je určen pro nejvyšší jakostní studiové nároky a tomu odpovídá i jeho cena. S nevýraznou slevou je můžete dostat i po dvou spárované, tedy vybrané s co nejshodnějšími vlastnostmi, pro pořízení stereofonní nahrávky v matrici AB nebo XY.Solution-D
Firma zavedla také další barvu své firemní značky. Červené logo se používá pro elektronkové mikrofony, černé logo pro polovodičové a nově firma zavádí modré logo pro své digitální záležitosti. Tou je jejich nový mikrofon Solution-D, o kterém už v této rubrice byla zmínka. Již jsem párkrát psal o mikrofonu, který má rovnou ve svém pouzdře za předzesilovačem AD převodník. Technická novota je v tomto případě v tom, že jeho membrána je elektricky přímo navázaná na vstup 28bitového AD převodníku, který má firma taky patentovaný. Více moudra najdete na adresách www.neumann.com nebo taky česky na www.neumann.cz.

Psáno pro: časopis Muzikus 2002/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Neumann-M150-Tube-SolutionD~25~unor~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.