muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeNavrhněte nástroj a vyhrajte poukaz Thomann – #DiyKitChallenge

23.04. | Autor: Thomann | sekce: pro muzikanty novinky

Navrhněte nástroj a vyhrajte poukaz Thomann


Muzikanti neladí jen zvuk svého nástroje, ale také se rádi „mazlí“ s designem svého nástroje. Thomann hostí #DiyKitChallenge, kde mohou hudebníci a hudební nadšenci vyhrát skvělé ceny tím, že si sami vytvoří nástroj z DIY Kit od firmy Thomann: První místo vyhraje poukaz Thomann v hodnotě 500 eur, druhé místo poukaz v hodnotě 350 eur a třetí místo a Poukaz na 200 eur.

Každý, kdo se chce zúčastnit, musí sestavit a navrhnout nástroj z kutilské sady od společnosti Thomann a poté jej představit ve videu na Instagramu, Facebooku nebo YouTube pomocí hashtagu #DiyKitChallenge a propojí účet Thomann na vybrané platformě. Pro zúčastnění je nutné, aby byly videozáznamy veřejně přístupné a aby název YouTube obsahoval hashtag #DiyKitChallenge.
#DiyKitChallenge začíná ve středu 21. dubna a končí v neděli 23. května 2021 ve 23:59:59. Videa zveřejněná před a po uvedeném období nebudou zohledněna.

Kreativitě se meze nekladou. Po uzávěrce soutěže porota udělí ceny třem nejlepším nástrojům. Vybírat se bude na základě následujících kritérií: Originalita, celkový vizuální dojem, kvalita a čistota zpracování a speciální řemeslné prvky (např. speciální vizuální návrhy, ozdoby). Kromě toho musí být nástroj vizuálně přesvědčivý a hratelný.

Soupravy schválené pro #DiyKitChallenge jsou k dispozici na https://redir.love/thocf/iygnzolvgx.

Veškeré informace a úplné podmínky účasti jsou k dispozici na následujících odkazech:
https://www.thomann.de/blog/en/diy-kit-challenge-design-an-instrument-win-big-prizes/
https://www.thomann.de/blog/en/terms-conditions-of-participation-for-diykitchallenge/

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Navrhnete-nastroj-a-vyhrajte-poukaz-Thomann-DiyKitChallenge~23~duben~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.