přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraMooer: Micro Preamps UK Gold PLX a BLUENO

6.12.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Řada efektových pedálů Mooer Micro Preamps se nově rozrostla o další dva žádoucí modely. Fanoušci těchto populárních preampů v pedálovém mikro-formátu se tak mohou těšit na novinky s označením 019 UK Gold PLX a 020 BLUENO. Stejně jako ostatní předzesilovače Mooer Micro Preamps, také 019 UK Gold PLX a 020 BLUENO se mohou pochlubit autentickým zvukem lampového zesilovače, dvěma kanály a 3pásmovým ekvalizérem. Mezi jejich ovládacími prvky najdete potenciometry Volume, Gain, Bass, Mid a Treble, přepínač CH/CAB pro výběr kanálů a aktivaci simulace reproduktoru. Pedály pracují s režimem true bypass, s indikační LED, mají kovové tělo a konektor pro připojení 9V DC adaptéru, který není součástí balení. Provoz na baterie není kvůli malým rozměrům pedálů podporován. Tyto mikro-preampy je možné přímo připojit ke zvukové kartě, do monitoru nebo PA, a to bez potřeby použití zesilovače nebo reproboxu.

Podrobnější informace naleznete na:
http://www.mooeraudio.com
http://www.w-distribution.de

Mooer: Micro Preamps UK Gold PLX a BLUENO


Mooer: Micro Preamps UK Gold PLX a BLUENO

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Mooer-Micro-Preamps-UK-Gold-PLX-a-BLUENO~06~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.