muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

hardwareMidiman - Delta R-Bus

20.3.2002 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Firma Midiman uvedla na trh osmikanálovou kartu určenou pro přímé zapojení a komunikaci s produkty firmy Roland vybavenými rozhraním R-Bus. Jedná se o PCI kartu se zcela shodnými parametry jako zvukovka Delta T/DIF, akorát rozhraní T/DIF (TASCAM - osm nezávislých In/Out) je nahrazeno novým osmikanálovým digitálním rozhraním s podporou 24 bitů firmy ROLAND.
R-Bus dále disponuje analogovým stereo vstupem a výstupem (RCA cinch), kdy zvláště přímý výstup zaručuje monitoring s nulovou latencí (Direct Monitoring) a digitálním rozhraním formátu S/PDIF coax pro připojení MD či DAT magnetofonu. Karta může v reálném čase převádět signál mezi rozhraním R-Bus a S/PDIF coax a naopak. Je určena pro platformu PC i Mac, s podporou Win95/98/ME/NT/2000, MacOS, DirectX. Díky driveru ASIO2 pro VST Cubase a podpoře Gigasampleru i Gigastudia (GSIF) je vhodná pro použití v kombinaci se SW syntetizery a samplery. Analogové rozhraní je vybaveno 24-bit AD/DA převodníky s podporou samplovací frekvence 96 kHz. Karta R-Bus je plně full-duplexní, což umožňuje zapojení např. předzesilovače Audio Buddy pro připojení mikrofonů na analog vstup (9+10) společně v kombinaci s R-Bus rozhraním (osmi kanálů). Karta umožňuje vzájemnou komunikaci a propojení na 8 nezávislých kanálech mezi profesionálními audio/video zařízeními podporujícími R-Bus rozhraní. Pro synchronizaci je karta vybavena synchronizačním rozhraním Word Clock na výstupu.


Psáno pro: časopis Muzikus 2002/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Midiman-Delta-RBus~20~brezen~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.