přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeMIPA Award 2018 pro pedalboardy RockBoard

16.4.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Během mezinárodního hudebního veletrhu Musikmesse v německém Frankfurtu jsou každý rok od zástupců odborného tisku udělovány ceny MIPA Award (Musikmesse International Press Award). Nové pedalboardy RockBoard v letošním roce na Musikmesse získaly toto ocenění v kategorii Kytarové příslušenství. Ocenění MIPA převzal zaměstnanec firmy Warwick a manažer GuitCon – Ove Bosch. Nové modely pedalboardů RockBoard 2018 mají opět zcela nový design. Díky mimořádné hliníkové konstrukci se hráči nabízí pedalboard, který je lehký, pevný a odolný, a který umožňuje použití nejrůznějších efektových pedálů a nejrůznějších způsobů uchycení napájecího zdroje. Tyto pedalboardy jsou vyrobeny ze zastudena ohýbaného celistvého kusu hliníku – jinými slovy: bez svařovaných spojů. Díky tomu je plocha boardu zcela hladká a efektivně využitý prostor je větší. Stabilita těchto pedalboardů – jdoucí ruku v ruce s jejich nízkou hmotností – je řešena pomocí vertikálních opěrek ve tvaru U. Nové modely pedalboardů RockBoard se neohnou ani nezkroutí. Tyto modely pracují stejně dobře se standardními montážními systémy, jako s novým typem upevnění RockBoard Quick Mount (prodáváno zvlášť). Montážní otvory dovolí uživateli snadno skrýt kabeláž takříkajíc „pod povrchem“ a udržet pedalboard hezky uspořádaný. Pod povrch pedalboardu lze navíc pomocí systému RockBoard The Tray (prodáváno zvlášť) upevnit jakýkoliv typ napájecího zdroje. Veškeré modely řady RockBoard 2018 Series (kromě Duo 2.1) jsou také kompatibilní s propojovacími jednotkami RockBoard Module. Se sedmi různými rozměry od 46 cm (18 1/8”) do 102 cm (40 3/16”) na šířku jsme si jistí tím, že perfektně pokryjeme potřeby nejrůznějších hráčů. Všechny velikosti jsou dodávány s gigbagem nebo pevným pouzdrem typu flightcase.

Pro podrobnější informace navštivte:
www.mipa-award.de/mipa-pipa-nominees-2018/
www.rockboard.de/en/Home.html
www.w-distribution.de

MIPA Award 2018 pro pedalboardy RockBoard


Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/MIPA-Award-2018-pro-pedalboardy-RockBoard~16~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.