muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeMIDIMAN - BX 8, Radium

31.1.2003 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
BX 8
Není to tak dávno, co se na trhu objevily jako novinka monitory pro blízký poslech SP 8B a již mají svoje nástupce - BX 8! Nový design a větší výkon při zachování současné ceny je velkým lákadlem pro potencionální zájemce, kteří již dříve uvažovali o pořízení těchto monitorů "osmičkové" řady. Z technických parametrů zde namátkou některé uvádíme: celkový výkon - 130 W, osmipalcová polypropylenová membrána, jednopalcová horna, frekvenční rozsah 37 Hz-20 kHz, indikace zapnutí/vypnutí na předním panelu (tradičně vkusná modrá LED), magnetické odstínění a další. Pro kvalitnější poslech, zejména basů, lze BX 8 rozšířit o subwoofer SP 8S.

Radium
Firma Midiman, známá spíše produkcí zvukových karet, přichází po Oxygenu 8 s další novinkou mezi master keyboardy pod názvem Radium. Zdá se, že si firma uvědomila, že tak trošku zaspala současný trend mezi master keyboardy, a novým produktem se to snaží svým příznivcům vynahradit, což se jí dokonale povedlo. Keyboard disponuje 61 plně dynamickými klávesami, osmi otočnými a osmi tahovými kontroléry, pitch band a modulačním kolečkem i displejem. Na zadní straně keyboardu najdeme dva oddělené MIDI out, takže může fungovat i jako samostatný MIDI interface. Připojuje se přes USB rozhraní, přes které může být i napájený. Radium je nejen dokonale technicky provedený master keyboard, ale má i překrásný design, který trošku svým provedením připomíná již zmiňovaný Oxygen 8. Výrobek by měl být dostupný na trhu během tohoto měsíce a jeho cena se bude pohybovat něco málo pod 10 000 Kč.


Psáno pro: časopis Muzikus 2002/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/MIDIMAN-BX-8-Radium~31~leden~2003/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.