přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraKytara Framus William DuVall Talisman Signature se umístila na 2. místě v anketě Best in Guitar 2018

13.12.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Čtenáři britského hudebního magazínu MusicRadar / Total Guitar https://www.musicradar.com měli možnost svými hlasy zvolit šestici nejlepších signovaných kytar roku 2018. Ankety se zúčastnilo více než 126000 lidí. Na skvělém druhém místě skončil nástroj Framus William DuVall Talisman Signature: https://www.musicradar.com/news/the-6-best-new-signature-guitars-of-2018

Mimořádná elektrická kytara s názvem William DuVall Signature Framus Talisman byla veřejnosti představena během hudebního veletrhu Winter NAMM Show 2018. Nástroj je možné objednat v rámci firemního custom shopu, tedy jako Custom Shop Masterbuilt (ručně vyráběno v Německu), nebo v rámci série Pro Series Teambuilt (vyráběno v Německu).

William DuVall hraje na svůj signovaný model značky Framus ve skupině „Alice In Chains“, jejíž album „Rainier Fog“ se letos ve čtenářské anketě časopisu MusicRadar / Total Guitar umístilo na osmé příčce mezi „16 nejlepšími kytarovými alby roku 2018“:
https://www.musicradar.com/news/the-16-best-guitar-albums-of-2018

DuVallův kolega ze skupiny „Alice In Chains“, baskytarista Mike Inez je mimochodem firemním hráčem značky Warwick.
Podrobnější informace o skupině „Alice In Chains“ naleznete na:
http://aliceinchains.com

Kytara Framus William DuVall Talisman Signature se umístila na 2. místě v anketě Best in Guitar 2018


Kytara Framus William DuVall Talisman Signature se umístila na 2. místě v anketě Best in Guitar 2018

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Kytara-Framus-William-DuVall-Talisman-Signature-se-umistila-na-2-miste-v-ankete-Best-in-Guitar-2018~13~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.