muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJoemeek - M27, MicroMeek MQ 1, MQ3

29.5.2002 | Autor: Inton | sekce: pro muzikanty novinky
M27
firma Joemeek v současné době uvedla na trh nový tužkový univerzální studiový mikrofon M27 pro snímání nástrojů, se zlacenou membránou o průměru 20 mm. Konstrukce mikrofonu zaručuje kardiodní směrovou charakteristiku, kmitočtovou charakteristiku 30 Hz - 20 kHz + -2 dB (kontrolováno v mrtvé komoře) a bez zkreslení zpracuje signály 130 dB. V kompaktním kovovém pouzdru s rozměry 137 x 22mm je i phantomově napájený FET předzesilovač s výstupním transformátorem.. Přestože mikrofon splňuje přísné studiové požadavky, je jeho pořizovací cena pouhých 7045 Kč včetně DPH.

MicroMeek MQ 1
MicroMeek Series je označení pro mikrofonní předzesilovač s klasickým Joemeek kompresorem (s optickým ovládáním regulace signálu) a třípásmovými korekcemi. Na předním panelu PC jsou všechny ovládací prvky a nástrojový vstup, na zadní liště, umístěné v běžném slotu je mikrofonní XLR vstup, vypínač phantomového napájení a L/R výstupy a Aux L/R vstupy . Můžete tak do svého počítače vestavět klasický studiový kanál, jehož napájení je z napáječe počítače. Cena 11 550 Kč.

MQ3
Do MicroMeek Series také patří desktop předzesilovač/kompresor/ekvalizér MQ3. Vstupní předzesilovač umožňuje připojení mikrofonu i s vypínatelným phantomovým napájením nebo linkového zdroje signálu. Kompresor má klasické Joemeek řízení optickými prvky. Poslední sekcí MQ3 jsou třípásmové korekce. Cena 12 820 Kč.

Psáno pro: časopis Muzikus 2002/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Joemeek-M27-MicroMeek-MQ-1-MQ3~29~kveten~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.