muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraJHS: Paul Gilbert PG-14 Signature Distortion Pedal

15.01. | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Efektový pedál JHS Pedals Paul Gilbert PG-14 Signature Distortion je nový a zcela výjimečný distortion, který byl zkonstruován podle požadavků Paula Gilberta. V srdci tohoto obvodu je modul FET zkreslení, který emuluje feeling a odezvu vybuzeného lampového zesilovače. S jeho pomocí může hráč i při nižších a středních úrovních hlasitosti pracovat s dynamikou a zvukem, který normálně produkují jen velmi hlasité zesilovače na velkých koncertech. Další unikátní vlastností tohoto pedálu je aktivní preamp středových frekvencí, který je zapojen před zkreslovací FET modul. Díky této konstrukci může hráč pracovat se širokým zvukovým rozsahem, a to v kombinaci s jakýmkoliv typem zesilovače nebo kytary. PG-14 je pedálem, který vašemu zesilovače přidá pořádně „špinavý“ kanál.

Podrobnější informace naleznete na:
https://www.jhspedals.info

JHS: Paul Gilbert PG-14 Signature Distortion Pedal

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/JHS-Paul-Gilbert-PG14-Signature-Distortion-Pedal~15~leden~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.