muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraIbanez vítá do své rodiny Michala Kůse z Eagleheart

19.03. | Autor: Meinl | sekce: pro muzikanty novinky
Ibanez vítá do svých řad českého kytaristu, zpěváka a skladatele Michala Kůse. Michal je leaderem brněnské power/progressive metalové kapely Eagleheart, která si získala respekt především díky třem úspěšným albům a předskakování kapelám jako Blind Guardian, Dragonforce, André Matos aj.
Michal je uznávaným hráčem díky svému technickému, zároveň však melodickému stylu hry na kytaru, který v sobě zahrnuje bleskové licky a širokou škálu vlivů. Díky tomu byl během natáčení třetí, velmi oceňované desky “Reverse” přizván do české legendární heavy metalové kapely Kreyson, kde kromě Ládi Křížka působili známí muzikanti jako Mike Terrana nebo Roland Grapow, který se v roli producenta podílel i na dvou posledních deskách Eagleheart.
Mimo to, že je Michal aktivně koncertujícím muzikantem, pracoval také jako učitel hry na kytaru a momentálně se věnuje především tvorbě nových skladeb pro další album Eagleheart.

Více informací na:
https://www.facebook.com/IbanezCeskoSlovensko/
https://www.instagram.com/ibanez_cesko_slovensko/
https://www.ibanez.com

Ibanez vítá do své rodiny Michala Kůse z Eagleheart

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Ibanez-vita-do-sve-rodiny-Michala-Kuse-z-Eagleheart~19~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.