muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukHeritage Audio: BritStrip

21.12.2020 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
V novém plně analogovém channel stripu španělské značky Heritage Audio je obsaženo to nejlepší ze všech předchozích modelů.
Klasický oceňovaný předzesilovač řady 73 s novými transformátory Carnhill a ziskem 80 dB nabízí mikrofonní, linkový i DI nástrojový vstup s Thru výstupem pro reamping. Pad -20 dB, přepínatelná impedance 300 a 1200 ohmů na mikrofonním vstupu a +48 V pro napájení kondenzátorových mikrofonů patří k již standardnímu vybavení. Třípásmový parametrický ekvalizér s možností Shelf na okrajových pásmech a volitelným Q na středech je doplněn laditelným HP filtrem. Klasický diodový kompresor má SC. Filtr pro úpravu řídícího signálu, externí SideChain nabízí jeho ovládání jiným signálem a Blend umožní paralelní kompresi. Pořadí ekvalizéru a kompresoru lze měnit. Úroveň signálu nebo hloubku komprese můžete kontrolovat na podsvíceném ručkovém VU metru. Při použití dvou BritStrip ve stereo módu je můžete propojit pomocí Link. BritStrip představuje vrchol dosavadního vývoje Heritage Audio.

Heritage Audio: BritStrip

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Heritage-Audio-BritStrip~21~prosinec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.