přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeFramus & Warwick: ReeveLand Music Festival 2018

6.8.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Framus & Warwick – ReeveLand Music Festival 2018
1. září 2018, Markneukirchen, Německo – kromě jiných formací vystoupí také Sepultura a Satyricon!


Ve dne 1. září 2018 (od 10.00) se v prostorách společnosti Framus & Warwick opět odehraje populární hudební událost ReeveLand Music Festival. Na velkém pódiu pod širým nebem naživo vystoupí řada účinkujících, kteří nadchnou nejen metalové fanoušky.
Od dob prvního otevřeného dne v továrně Framus & Warwick, od první obří závěrečné ceremonie úvodního ročníku baskytarového workshopu Warwick Bass Camp, či od prvního nápadu uspořádat pravidelnou hudební akci v krásném Vogtlandu, se z festivalu ReeveLand Music Festival stala mezinárodní a kultovní hudební událost, která každoročně – první sobotu v září – rozezní jinak kontemplativní Markneukirchen.
Díky tomu, že se veškerý program odehrává v prostorách společnosti Framus & Warwick, jsou jednou
z výhod tohoto festivalu bezesporu krátké vzdálenosti i nejlepší možné a snadno dostupné cateringové služby. A pokud budete mít za sebou dlouhou cestu, od pátku do neděle můžete své přívěsy a stany „zaparkovat“ zdarma v našem kempu, který se nachází v pětiminutové docházkové vzdálenosti od místa festivalu. Díky dobrému zázemí, včetně toalet a sprch, se může každý v pohodlí vyspat a ráno „za čerstva a v čas“ nastoupit před pódium s bohatým programem.
Během festivalu ReeveLand Music Festival se každoročně zde setká více než 100 celosvětově známých hudebníků, o stovkách milovníků hudby nemluvě. Všichni se tu mohou společně těšit nejen z více než deseti hodin živé muziky ze všech různých metalových žánrů, ale také ze závěrečného dech beroucího ohňostroje. Kromě živého koncertního programu je v ceně vstupného zahrnuta také možnost navštívit sídlo i výrobní prostory firmy Framus & Warwick, a také šance potkat se a pozdravit s nejednou hudební legendou. Jedná se o jedinečné množství příležitostí pro všechny fanoušky.

Framus & Warwick: ReeveLand Music Festival 2018Pro podrobnější informace navštivte:

Facebookový profil:
www.facebook.com/ReeveLandMusicFestival/

ReeveLand – webová stránka:
www.reeveland.de

Zde najdete video postřehy z uplynulého ročníku ReeveLand Music Festival 2017:
www.youtube.com/watch?v=E-ljtScv7hE
www.youtube.com/watch?v=8pOFghK-MDM
www.youtube.com/watch?v=0lxk75CshOw
www.youtube.com/watch?v=050mibSzlcA

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Framus-Warwick-ReeveLand-Music-Festival-2018~06~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.