muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

kytaraFramus: D-Series Idolmaker Burgundy Blackburst Transparent High Polish

9.12.2019 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Stylový nástroj Framus D-Series Idolmaker je nyní k dostání také v lesklé povrchové Burgundy Blackburst Transparent High Polish. Elektrická kytara Framus Idolmaker debutovala jako model řady Custom Shop Masterbuilt a později doplnila také nástrojovou řadu Teambuilt German Pro Series. Díky své výrazné popularitě je tento extrémně atraktivní model od jara 2019 nabízen rovněž v rámci řady D-Series. Mezi vlastnostmi nástroje Framus D-Series Idolmaker naleznete: mahagonové tělo s vrchní deskou ze žíhaného javoru s AAAA texturou, lepený mahagonový krk osazený hmatníkem z tygřího ebenu, 22 jumbo pražců nikl-stříbro, grafitový nultý pražec, snímače Seymour Duncan SH-1n (krk) a SH-4b (kobylka), ovladače Volume a Tone, 3polohový přepínač snímačů, mechaniku Framus, zámky Warwick Security Locks, kobylku tune’o’matic a chromovaný hardware. Součástí nástroje je i pouzdro Deluxe RockBag.

Pro podrobnější informace navštivte:
http://www.framus.de/en/Framus---Products--Guitars-and-Amps--E-Guitars--D-Series.html
https://shop.warwick.de/en/instruments/electric-guitars/framus-d-series

Framus: D-Series Idolmaker Burgundy Blackburst Transparent High Polish

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Framus-DSeries-Idolmaker-Burgundy-Blackburst-Transparent-High-Polish~09~prosinec~2019/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.