přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraEarthQuaker Devices: Čtyři nové efektové pedály ve verzích V2 a V3

24.11.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Společnost EarthQuaker Devices z Ohia v USA je velice potěšena tím, že společně se současnou dávkou novinek a aktualizací může také uvést debut funkce nazvané „flexi switch“ (pouze pedály Arpanoid, Grand Orbiter a Palisades), která umožňuje hráčům volit mezi dvěma režimy provozu nožního přepínače, a sice mezi funkcí „přepínače“ a „tlačítka“! Všechny aktualizované verze pedálů se vyznačují jemným přepínáním na bázi relé pro opravdu tichý a bezchybný provoz přepínače se zvýšenou životností. Pedál Arpanoid se kromě toho vyznačuje také vylepšenými obvody, které zlepšují jeho výkon, pracují s nižší úrovní šumu a vyšší úrovní výstupního signálu. Další vlastnosti jsou shodné s předchozími verzemi těchto efektů. Všechny pedály firmy EarthQuaker Devices jsou ručně vyráběny v Ohiu, v USA.
www.earthquakerdevices.com

EarthQuaker Devices Arpanoid V2


EarthQuaker Devices Grand Orbiter V3


EarthQuaker Devices Palisades V2


EarthQuaker Devices Warden V2

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/EarthQuaker-Devices-Ctyri-nove-efektove-pedaly-ve-verzich-V2-a-V3~24~listopad~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.