přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraEarthQuaker Devices: Arrows V2, Hummingbird V4, Night Wire V2, Space Spiral V2, Tentacle V2

26.02. | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Výrobce efektových pedálů EarthQuaker Devices z Chicaga/USA uvádí na trh dalších pět vyladěných a aktualizovaných verzí oblíbených klasických pedálů: Arrows V2, Hummingbird V4, Night Wire V2, Space Spiral V2 a Tentacle V2. Všechny efektové pedály EarthQuaker Devices se v nových verzích vyznačují tichým, robustním a odolným nožním spínačem ovládaným pomocí relé.
• Preamp/booster Arrows V2 navíc získal nové šasi s jacky umístěnými na přední straně.
• Hummingbird V4 pro opakované perkusivní zvuky / tremolo je nyní vybaven nožním spínačem Flexi, který lze ovládat bez jakékoliv námahy a umožňuje používat efekt tím nejjednodušším způsobem, buď tradičně (zapnout/vypnout), nebo pro momentální aktivaci (efekt je aktivní po dobu sešlápnutí spínače).
• Harmonické tremolo Night Wire V2 a modulovaný delay Space Spiral V2 se také vyznačují tímto neobyčejně praktickým nožním spínačem Flexi.
• Tentacle V2, analogový pedál pro přidání o oktávu vyššího tónu, rovněž nabízí výhody nožního spínače Flexi. Podobně jako pedál Arrows V2 je nyní navíc osazen jacky na přední straně, což umožní ušetřit místo na pedalboardu.
Všechny tyto inovace nabízené v podobě nových efektových pedálů jsou k dispozici již nyní. Ceny zůstávají stejné jako u předchozích verzí.
Podrobnější informace naleznete na:
www.earthquakerdevices.com
www.w-distribution.de

EarthQuaker Devices Arrows V2


EarthQuaker Devices Hummingbird V4


EarthQuaker Devices Night Wire V2


EarthQuaker Devices Space Spiral V2


EarthQuaker Devices Tentacle V2


Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/EarthQuaker-Devices-Arrows-V2-Hummingbird-V4-Night-Wire-V2-Space-Spiral-V2-Tentacle-V2~26~unor~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.