muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

softwareEarMaster: k dispozici i jako aplikace pro iPhone

07.02. | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
EarMaster je pro svou komplexnost a možnosti ovládání dlouhodobým standardem pro výuku not, rytmu, intervalů, akordů, stupnic, harmonie, intonace atd. Tato praktická aplikace je nyní nově k dispozici také pro chytré telefony Apple iPhone. Je plně funkční jako verze pro běžné počítače a iPad s výjimkou režimu pro učitele. EarMaster pro iPhone najdete v App Store a lze ji zdarma stáhnout pro základní cvičení (lekce pro začátečníky, rozpoznávání intervalů a akordů). Pro využití dalších cvičení je třeba se přihlásit na EarMaster Cloud nebo zakoupit EarMaster Cloud kredity. Pro všechny stávající i budoucí studenty využívající EarMaster Cloud je aplikace pro iPhone automaticky k dispozici s plnou funkcionalitou.

EarMaster: k dispozici i jako aplikace pro iPhone

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/EarMaster-k-dispozici-i-jako-aplikace-pro-iPhone~07~unor~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.