Muzikus.cz homepage

kytaraDaredevil Pedals: Fearless Distortion V2

7.11.2018 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Společnost Daredevil Pedals si dala za cíl vytvořit pedál typu distortion, který by ovšem dokázal pracovat více než jen s jedním typem vybuzení. Model s označením Fearless tak dokáže více než „jen“ zvuk Marshallu nastaveného „na jedenáctku“. Umí totiž i bluesově hřejivý drive nebo i jemněji vybuzené zesílení. Fearless pracuje se dvě typy nastavení – Hi a Low.  Pokud jde o práh vybuzení, autoři pedálu si užili mnoho experimentování. Výsledkem je nejen hřejivý vintage zvuk, ale také signál s vysokou výstupní úrovní a mnoha „ořezy“. High-gainové nastavení je zde vyladěno tak, aby byl výsledný zvuk příslovečně velký, se silnými basy, aby byl zároveň otevřený a dokázal vás doslova „odfoukout“. Pozor – nejedná se však o zvuk s nadměrně komprimovanými výškami. Nejde o žádné kompromisní řešení. Nová verze (V2) modelu Fearless přináší populární zvuk tohoto efektu v menším a prostorově úspornějším provedení. I zde ale platí dříve zmíněné – bez kompromisu!

Video ukázky (předchozí větší verze, identický zvuk):
https://www.youtube.com/watch?v=vA8vtxuSgNg
https://www.youtube.com/watch?v=PNQq_eCfeUo

Pro podrobnější informace o Daredevil Pedals navštivte:
http://daredevilpedals.com
http://www.w-distribution.de

Daredevil Pedals: Fearless Distortion V2

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Daredevil-Pedals-Fearless-Distortion-V2~07~listopad~2018/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.