muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBlue Microphones - Blueberry, Baby Bottle, Bottle, Mouse, Cactus, Kiwi, Dragonfly

31.3.2002 | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty novinky
Pokračuje náš malý nepravidelník o málo známých, či u nás nezastupovaných mikrofonních firmách. Firma Blue Microphones, čili modré mikráky pochází na rozdíl od "modrých tanků" z USA. Specializují se jako většina těchto firem na kondenzátorové studiové šperky. Že mají vedle kvality smysl pro humor, svědčí i názvy jejich produkce. Blueberry má polovodičovou elektroniku a snímání v ose mikrofonu, novinkou je Baby Bottle, tedy dětská flaška, což je menší polovodičová varianta velkého studiového Bottle, který má 8 výměnných snímacích kapslí. Mouse, čili myš, je solidní robustní vokální hlasatelský mikrofon. Cactus má přepínatelné směrové charakteristiky a elektronkovou elektroniku. Diskrétní elektronika zeleného Kiwi pracuje ve třídě A, má taky více směrových charakteristik. Dragonfly, čili vážka, je univerzální studiový mikrofon. Firmu Blue Microphones, aspoň co je mi známo, v našich zemích nikdo obchodně nezastupuje. Vy zvědaví zkuste www.bluemic.com.

Psáno pro: časopis Muzikus 2002/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Blue-Microphones-Blueberry-Baby-Bottle-Bottle-Mouse-Cactus-Kiwi-Dragonfly~31~brezen~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.