muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraBlackstar Amplification: série pedálů Dept. 10

12.10. | Autor: Sound Service | sekce: pro muzikanty novinky
Nová a pokročilá řada lampových pedálů Dept. 10 používá ve svém srdci triodovou lampu ECC83 (zesilovací stupeň třídy A s přirozeně znějícím pasivním ekvalizérem Jamese Baxandalla), která pracuje interně při napětí přes 200 V a poskytuje organický zvuk, dynamiku a vynikající zkreslení. Řada Dept. 10 zahrnuje dvoukanálový Dual Drive a Dual Distortion plus pedál Boost. Pedály Dual jsou vybaveny technologií Cab Rig, což je nová generace simulace reproduktorů Blackstar založená na DSP, která neuvěřitelně detailně reprodukuje zvuk a pocit z profesionálně ozvučeného kytarového boxu. Editaci umožňuje bezplatný software. Kromě klasické funkce jako zkreslovací pedál před zesilovačem lze oba modely Dual použít také jako nahrávací rozhraní přes USB audio s nízkou latencí, přičemž lze zapojit i externí efekty pomocí integrované FX smyčky. Pedály Dept. 10 jsou napájeny standardním 9V zdrojem (je součástí balení).

Blackstar Amplification: série pedálů Dept. 10

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Blackstar-Amplification-serie-pedalu-Dept-10~12~rijen~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.