přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraBig Joe Stomp Box Company: B-308 Compbox

15.5.2017 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Model B-308 Compbox je novým přírůstkem do řady B-300 Series. Tento analogový optický kompresor pracuje s režimem true bypass a jeho úkolem je posílení vašeho signálu, kontrola nad signálovými špičkami a prodloužený sustain. Nastavení kompresoru lze docílit snadno mimo jiné pomocí přepínače Range a potenciometru Compression. Efekt si dokáže skvěle poradit jak se zvukem jednocívkových snímačů, tak s humbuckery. Stejně jako v případě ostatních pedálů firmy Big Joe, i v tomto případě zůstává váš původní signál nedotčen. Big Joe Compbox je vyráběn v USA a pracuje s ovladači Tone, Compression a Output, a také s 2polohovými přepínači Attack, Release a Range. Pedál je napájen pomocí 9V baterie nebo pomocí 9V DC adaptéru.

Big Joe Stomp Box Company: B-308 Compbox

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Big-Joe-Stomp-Box-Company-B308-Compbox~15~kveten~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.