muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBaSys CS výhradním distributorem značky Adamson Systems

7.10.2019 | Autor: BaSys | sekce: pro muzikanty novinky
Společnost BaSys CS s.r.o. se od září letošního roku stala oficiálním a výhradním distributorem značky Adamson Systems pro Českou republiku. Při této příležitosti proběhl 24. září 2019 v prostorách firmy speciální event, který tohoto předního výrobce velkoformátových line array systémů představil a na živo prezentoval zvuk několika modelových řad. Značka Adamson Systems tak doplnila široké portfolio profesionálních produktů společnosti BaSys CS o speakery pro ozvučení těch největších hudebních akcí. Spolu s dalšími zastupovanými značkami (např. Lab Gruppen, Lake, Midas, Klark Teknik, Beyerdynamic, Neutrik, Cae a Bose) tak Basys CS disponuje kompletním audio řetězcem, který obstojí i ve velmi náročných aplikacích.

BaSys CS výhradním distributorem značky Adamson Systems

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/BaSys-CS-vyhradnim-distributorem-znaky-Adamson-Systems~07~rijen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.