muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojeAKAI Professional: MPC Live II v limitované RETRO edici

21.12.2020 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Značka AKAI Professional představila MPC Live II v limitované RETRO edici, která odkazuje na dlouhou a slavnou historii MPC série. MPC Live II je kompaktní standalone produkční nástroj nové generace vybavený dotykovou 7" obrazovkou, integrovaným akumulátorem, bohatou konektivitou a nově zabudovanými stereo reproduktory. Stejně jako MPC X a MPC One funguje i MPC Live II RETRO jako plně samostatná produkční stanice, ke které není nutné připojovat počítač. Ještě větší mobilitu pak poskytuje vestavěná dobíjecí baterie, díky které můžete s MPC Live II pracovat až 5 hodin kdekoliv budete chtít. Nejzásadnější inovací nové generace MPC Live je integrovaný reproduktor, který poskytuje dostatečný výkon a frekvenční rozsah, aby pokryl požadavky na kvalitní kontrolní poslech nebo street performance přímo v terénu.

AKAI Professional: MPC Live II v limitované RETRO edici

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/AKAI-Professional-MPC-Live-II-v-limitovane-RETRO-edici~21~prosinec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.