muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyDigitální piana Artesia míří na český trh

12.5.2020 | Autor: DISK Multimedia | sekce: pro muzikanty novinky
Na český trh s digitálními piany míří nově pod křídly společnosti DISK Multimedia, s.r.o. značka Artesia. Její portfolio zahrnuje široké spektrum modelů od originálních dětských mini setů řady AC se stoličkou, pedálem i sluchátky, přes klasická digitální piana řady DP s kladívkovou mechanikou a širokým zvukovým rejstříkem, až po luxusní digitální křídla řady AG, která jsou nejen skvělým nástrojem s mnoha možnostmi, ale v jakémkoliv prostoru se stanou bezesporu skvělým designovým prvkem. Všechna piana nabízí USB připojení a také Bluetooth konektivitu, umožňující vzdálené řízení, nahrávání a v neposlední řadě také interaktivní výuku pomocí oblíbeného SW Piano Maestro. Společným jmenovatelem všech modelů je příjemná klaviatura a opravdu silný a věrohodný zvuk.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/-Digitalni-piana-Artesia-miri-na-cesky-trh~12~kveten~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.