muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

30.7.2017 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


www.makenoisemusic.com
Trochu jiné syntezátory

Firma z amerického Ashevillu vyrábějící modulární syntezátory a efektové moduly do euroracku. Původně amatérští nadšenci, kteří v současnosti vyrábějí pět syntezátorů a spoustu modulů od různých filtrů, bitcrusherů až po ring modulátory nebo kompresory. V nabídce mají i stojany a racky pro své efekty.

www tipy


www.soundbrenner.com
Vibrační metronom

Firma Soundbrenner vyrábí jedinou věc - vibrační metronom. Místo klasického metronomu si tento připevníte popruhem na tělo (metronom vypadá jako hodinky) a ten vám do těla vysílá impulsy. Tempo se nastavuje velmi jednoduše a intuitivně a firma nabízí i mobilní aplikace, kterými lze metronom ovládat. Mezi uživatele už se zařadil například Jordan Rudess z Dream Theater.

www tipy


stonehamamps.co.uk
Butikové aparáty z Británie

Firma Stonehame z anglického Newcastelu vyrábí butikové kytarové aparáty. V nabídce jsou čtyři základní modely lampových zesilovačů, dvě komba a jeden kabinet. Vedle toho je tu ale i možnost si ve formuláři navolit vysněný aparát - jak designem, tak především vlastnostmi (výkon, kanály, typ elektronek). Krom stavby nových aparátů se firma zabývá i opravami aparátů jiných firem.

www tipy


stand-made.co.uk
Dřevěné stojany

Ručně vyráběné stojany ze dřeva vznikají ve firmě Stand Made z Velké Británie. Stojany se dělí podle účelu, tedy pro akustické kytary, semiakustické a elektrické kytary a ukulele. Vyrábí rovněž kytarové racky pro dva a více nástrojů (dva druhy provedení) a také racky, do kterých lze postavit kytary v kufrech nebo pouzdrech.

www tipy


www.varusdrums.com
Varus - zakázkové bicí

Firma Varus vznikla v roce 2012 v Boloni v Itálii a její zakladatel Paolo Palmieri si tak začal plnit svůj sen stavět bicí sady. O rok později se k němu připojil Thomas Mantovani ze španělské Valencie. Dohromady stavějí bubny na zakázky, s vlastním hardwarem. Na kontě již mají desítky postavených sad i samotných virblů. Základním materiálem je javor, ale nabízejí i další dřeva. Lze si nechat udělat i vlastní povrchovou úpravu.

www tipy


www.rightonstraps.com/en/
Kožené popruhy

Výrobce ručně dělaných kožených popruhů ze španělského Alicante. V nabídce mají spoustu druhů popruhů (veganské, basové, kožené, z umělých materiálů, pro ukulele) ale i doplňků (vychytávka pro akustické kytary!) a také nabízejí koženou tašku s grafikou kytary nebo originální přezku.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~30~cervenec~2017/

Komentáře

celkový počet: 1

Donatello di Marco  Kytarová škola

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.