přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

25.1.2016 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


www.pedalsnake.com
Příslušenství pro pedalboardy

Firma Pedal Snake z města Raleigh ze Severní Karolíny se zabývá výrobou příslušenství pro pedalboardy - ať už se jedná o propojky mezi efekty, redukcemi pro napájení nebo adaptéry. Co je na jejich stránce jedinečného, je hromada tipů, jak dát dohromady svůj pedalboard, včetně přehledu po značkách na který efekt potřebujete jaký adaptér.

www tipy


fidockdrums.com
Australské bubny

Australská firma Fidock se soustředí na ruční výrobu bicích - konkrétně rytmických bubínků a bicích sad. Firma má vlastně jen jeden typ bicích - Blackwood (odrůda ebenu), ze kterého jsou bicí vyrobeny. V nabídce je několik průměrů virblu, dvě řady bicích sad a pak také možnost postavení sady na míru. Na stránkách najdeme i blog o bicích.

www tipy


www.waghornguitars.com
Kytary Waghorn

Firma Waghorn se zabývá ruční výrobou akustických, elektrických a basových kytar v britském Bristolu. U všech typů nabízejí několik řad s nepřebernou řadou možností, ale většinou se stejně jedná o práci na zakázku a jednotlivé nástroje se od sebe liší. Na stránkách trochu chybí ukázka zvuku. V odkazech najdete několik linků na podobné kytaráře.

www tipy


www.trumpetherald.com
Meeting point pro trumpetisty

Stránky, které v sobě kombinují bazar a fórum pro trumpetisty. V nabídce bazaru najdeme vše od náhubků po nástroje od těch nejlevnějších po ty nejdražší. Ve fóru se klasicky řeší všechny problémy hry a techniky. Součástí stránek je i kalendář akcí. A také je tu „posluchárna“ s trumpetovými nahrávkami.

www tipy


www.edaboard.com
Elektronické fórum

Totiž spíše fórum pro programátory, inženýry a podobně, nicméně se hodně zabývá i hudební tematikou. Ať už je to právě programování v různých jazycích, problematika audio zařízení, stavba zesilovačů, reproduktorů a dalších zařízení. Jedno z témat je i použití elektronek.

Psáno pro: časopis Muzikus 2016/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~25~leden~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.