muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

24.2.2018 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


www.banananaeffects.com
Bananana efekty z Tokya
Kytarové efekty Bananana se ručně vyrábějí v Tokiu. Mezi jasně žlutými efekty s pestrobarevnými potenciometry najdeme delay, synth, ring modulator, pitch shifter, bass synth, wah fuzz, arpeggiator a bass fuzz. U každého efektu je odkaz na YouTube na zvukovou ukázku.

www tipy


www.turbo-tuner.com
Ladičky z Kalifornie
Malá Kalifornská firma Sonic Research Inc. vyrábí vlastně jen dva typy ladičky Turbo Tuner. Údajně se má jednat o nejrychlejší ladičky na světě, protože nepoužívá ke zpracování signálu mikročip. Referenční ladění lze nastavit od 300 Hz po 599,99 Hz a její přesnost se udává v ±0,02 centu! Cena je 159 dolarů včetně poštovného do Evropy.

www tipy


hologramelectronics.com
Jedinečné efekty z Tennessee
V americkém Tennessee sídlící firma vychází z nápadů dvou muzikantů, kteří se snaží najít jedinečné zvuky. V nabídce mají dosud dva efekty. Infinite Jets Resynthesizer je efekt, který přidává sustain, vytváří synth zvuky a přidává různé filtry, fuzzy, delay nebo vibrato. Dream Sequence je sekvencer, envelope shaper, pitch shifter a sampler v jednom. Na stránkách je spousta videí s ukázkami, které stojí za to.

www tipy


www.terrywest.nl
Plug-iny Terryho Westa
Terry West je holandský producent a zvukař, který na svých stránkách, mimo jiné, nabízí svoje vlastní plug-iny. Má je rozdělené do tří skupiny: ekvalizéry, kompresory a ostatní. V ostatních najdeme delaye, reverby, noise gate, sampler, emulaci magnetofonu, emulaci lampového aparátu a další. Plug-iny lze stahovat po zaplacení částky dle vašeho uvážení od 10 po 16 eur.

www tipy


www.energy-xt.com
VST nástroje Energy XT
Za firmou Energy XT stojí vývojář Jørgen Aase. Cílem je vyvíjet jednoduchá, ale šikovná řešení pro domácí studio. Základem je program pro DAW EnergyXT s již vestavěným sekvencerem, syntezátorem nebo efektovým procesorem. Dále má v nabídce také nástroj pro přenos z EnergyXT do Reasonu ReWire VST, virtuální syntezátor XTS1 nebo nástroj pro využití vícevrstvého zvuku Machine3.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~24~unor~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.