muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

13.6.2018 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


www.lustfortone.com
Touha po zvuku
Americká firma Lust for Tone, vedená dvěma bratry, se soustřeďuje na ruční výrobu kytar. Nástroje se honosí čistě přírodními materiály a k jejich výrobě není použito žádného plastu. I lak si vyrábějí sami z přírodních materiálů a do svých kytar osazují i vlastní snímače. V nabídce mají dva typy Stratu a dva typy Tele, ale vyrábějí i na zakázku. Vlastní snímače také prodávají samostatně - humbuckery, single coily i P90.

www tipy


coinguitarpicks.com
Trsátka z mincí
Originální trsátka vyráběná z mincí nabízí firma Coin Guitar Picks ze Spojených států. Trsátka vyrábí ze všech možných mincí celého světa a v nabídce je hned několik sérií. Trsátka stojí od 2 do cca 80 dolarů, v nabídce jsou ovšem i trsátka ze vzácných a drahých pamětních medailí a mincí a ty stojí až 750 dolarů.

www tipy


maton.com.au
Kytary Maton
Australská firma Maton se soustředí na výrobu akustických a elektrických kytar, baskytar a ukulelí. V nabídce mají několik řad u každého nástroje, ale všechny lze rovněž na zakázku upravit. Mezi jejich zákazníky patří např. Tommy Emmanuel, Josh Homme nebo Keith Urban.

www tipy


www.easinstruments.nl
Holandské nástroje EAS
Z Holandska pochází firma EAS, která ručně vyrábí kytary a baskytary. Jedná se o nástroje na zakázku, takže na stránkách nenajdeme žádné základní řady. Musíme se tak spokojit jen s galerií nástrojů u kytar i baskytar. Firma se rovněž zabývá opravami nástrojů.

www tipy


rbhdrumsusa.com
Zakázkové bicí
Ručně vyrábí bicí firma RBH Drums z USA. V nabídce má tři série bicích, jednu čistě jen rytmických bubínků a dvě zaměřené na celé sady. Bubínky vyrábí z javoru, třešně, ořešáku a jasanu. Sady potom z mahagonu a javoru.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~13~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.