přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

9.10.2017 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


www.heistercamp.co.uk
Kožené popruhy

Ruční výrobu popruhů nabízí firma Heistercamp v anglickém Devonu. Firma funguje již od roku 1884 a v jejím portfoliu najdeme i kožené opasky, peněženky, klipsy na opasky nebo obaly na karty. Popruhy vyrábí v několika řadách a vyrábí i kapsy na vysílačky. Mezi jejich zákazníky patří Ronnie Wood, Willy Mason nebo Mike Kerr.

www tipy


www.master-guitars.com
Ručně vyráběné kytary

Kytarář George Gorodnitski z Los Angeles není mezi muzikanty v USA neznámým pojmem, přestože jeho stránky působí amatérsky. Mezi jeho zákazníky se řadí velikáni typu Erica Claptona, Rush, Wese Borlanda nebo Yo-Yo Maa. Z ukázek na stránkách lze poznat vysokou kvalitu nástrojů, jejich zpracování i dotažený lak. Některé tvary kytar jsou jejich chráněnou značkou.

www tipy


www.liborhadrava.com
Český bubeník v Americe

Libor Hadrava je bubeník pocházející z východních Čech, který na přelomu tisíciletí studoval na Berklee College of Music a v Americe už zůstal. Na jeho stránkách najdeme nejen praktické rady a tipy pro bubeníky, ale i bubenické lekce, a v záložce Signature products i jeho vlastní výrobky a vylepšováky pro bicí nástroje.

www tipy


musicfromouterspace.com
Hudba z vesmíru

Tak by se dal přeložit název stránek, které se věnují stavbě syntezátorů. Na stránkách najdeme desítky návrhů, nákresů a popisů postupů výroby nejen syntezátorů, ale třeba i kabinetů vhodných k ozvučení. V nabídce Catalogue najdeme i desítky základních desek a doplňků, které jsou třeba k domácí výrobě syntezátorů.

www tipy


www.starwoodsticks.de
Paličky z Německa

Firma ze Saarbrückenu vedená Bálintem Görbem, která se zaměřuje na výrobu bubenických paliček. V nabídce mají celou řadu velikostí jak hikorových, tak habrových paliček. Nabízejí i barevné variace a možnost vlastního potisku, a také špejle. Vedle toho je také firma Star Wood zástupcem Angel Drums pro Německo a v nabídce mají jejich virbly.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~09~rijen~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.