přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

3.11.2016 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


www.amfisound.fi
Finské kytary na zakázku

Finská firma Amfisound se zabývá ruční výrobou elektrických kytar a baskytar. V nabídce mají dvě základní řady kytar Classic (s klasickým tvarem) a Extreme (především „véčka“) a jednu basovou řadu, z nichž každá má několik modelů. Vedle toho rovněž vyrábějí nástroje na zákázku. Ceny se pohybují mezi dvěma až třemi tisíci eur.

www tipy


www.dudacus.com
Baskytary z Bostonu

Dudacus je malá firma z amerického Bostonu, která vyrábí pouze baskytary. V nabídce má čtyři modely, které vzdáleně připomínají Rickenbacker, Paul Reed Smith nebo Gibson Thunderbird. Nástroje jsou v nabídce v aktivních i pasivních verzích a se čtyřmi nebo pěti strunami. Ceny se pohybují od dvou do tří tisíc dolarů.

www tipy


www.riograndepickups.com
Snímače Rio Grande

Americká firma z Houstonu Rio Grande se zabývá ruční výrobou snímačů pro kytary a baskytary. U obou nástrojů jsou podsekce podle typu nástroje a snímačů. V samostatných sekcích jsou ukázky zvuků i videa. Mezi jejich zákazníky patří např. Steve Stevens (Billy Idol), Billy Gibbons a Dusty Hill (ZZ Top), Matt Bellamy (Muse) nebo Al Jourgensen (Ministry).

www tipy


www.magneticeffects.net
Boutique efekty z Londýna

Magnetic Effects je malá butiková firma z Londýna, která se zaměřuje na ruční výrobu kytarových efektů. V současné době mají v nabídce čtyři efekty: Double Feature (fuzz + filter), White Atom (fuzz), Satellite (overdrive + booster) a Solar Bender (fuzz). U každého efektu jsou zvukové ukázky na YouTube a popis. Firma často vyrábí limitované edice i jiných efektů ve velmi malých sériích.

www tipy


powellflutes.com
Flétny pro špičky

Firma, jež sídlí v Maynardu v Massachusetts, se zabývá výrobou fléten a pikol již od roku 1927. V nabídce má několik řad obou nástrojů podle použití i ladění. Jejich nástroje používají hráči v mnoha světových orchestrech. Na stránkách je i nabídka vyučování od těchto hráčů, video lekce a další.

Psáno pro: časopis Muzikus 2016/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~03~listopad~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.