přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

1.6.2017 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


barefootbuttons.com
Bosou nohou na pedál

Firma z USA přišla s výbornou vychytávkou pro hráče, kteří rádi hrají naboso, ale zároveň používají efekty. Spousta efektů má jen jednoduché spínače, které není tak snadné sešlápnout bosou nohou. Barefoot je vlastně takový nástavec, který se připevní třemi šrouby ke spínači a díky široké platformě ho lze snadno a bez problémů sešlápnout. Vyrábí se ve více barvách, a lze si tedy objednat knoflíky v barvě vašeho efektu.

www tipy


www.anacondabasses.co.uk
Britské baskytary Anaconda

Britský výrobce baskytar z Londýna, který vyrábí především luxusní nástroje pro profesionální hráče. V nabídce má několik řad v cenové relaci 1900-3200 liber. Na stránkách najdeme ukázky zvuků, videa i odkazy na články. Na jeho baskytary hrají Rick James (Amy Winehouse, Jessie J), Samer Sharawi (Take That) nebo Naz Adamson (Sugababes).

www tipy


www.eagledrums.com
Orlí indiánské bubny

Gilbert Herrera z Albuquerque v Novém Mexiku pokračuje v rodinné tradici výroby indiánských bubnů. Materiál sbírá ze spadlých stromů v okolí Aspenu a sám dřevo opracovává, od nařezání spadlých kmenů až po konečnou grafickou úpravu. Těla bubnů jsou ze dřeva a blány jsou z kůže.

www tipy


www.naylorengineering.com
Kytarové aparáty z Dallasu

Špičkové butikové aparáty vyráběné v Dallasu Davidem Kingem. V nabídce má tři řady celolampových zesilovačů a komb a jednu řadu kabinetů. Za zmínku stojí, že si vyrábí vlastní reproduktory. Aparáty používají taková esa, jako jsou Michael Landau, Tim Pierce nebo George Lynch.

www tipy


ranguitars.com
Polské metalové kytary

Kytarový výrobce z polského Olsztyna, který vyrábí především kytary s metalovými tvary. Na jejich nástroje hrají kytaristi z Clawfinger, Cannibal Corpse nebo Annihilator. Na stránkách si lze jednoduše navolit vlastní nástroj, takže budete mít vyloženě originální kus. U všech továrních modelů jsou videa s ukázkami zvuků.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~01~cerven~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.